515 654 055 j.siejka@js-kancelaria.pl Pon - Pt: 9:00 - 18:00

MENU
Jesteś tutaj: O mnie

O mnie

Nazywam się Joanna Siejka i jestem radcą prawnym przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie. Posiadam ponad 10-letnie praktycznie doświadczenie w zakresie tworzenia, interpretacji i stosowania prawa.

Od zawsze interesowałam się prawem. Mam ogromną satysfakcję z tego, że mogę wykonywać ten zawód. Przez wiele lat zawodowo związana byłam z Uniwersytetem Jagiellońskim – Collegium Medicum w Krakowie. Współpracowałam również z Uniwersytetem Pedagogicznym im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. Jednocześnie wspierałam przedsiębiorców w ich drodze do sukcesu oraz osoby fizyczne w ich codziennych problemach prawnych – i właśnie w tym kierunku postanowiłam się rozwijać. Założyłam zatem Kancelarię, aby w pełni zaangażować się we własną działalność i na co dzień wspierać ludzi w rozwiązywaniu ich skomplikowanej sytuacji prawnej.

Moja Kancelaria oferuje Klientom nowoczesny model świadczenia usług, a jednocześnie prostą komunikację z nastawieniem na indywidualne oczekiwania i potrzeby Klientów. Przyjęte rozwiązania pozwalają na dostęp do profesjonalnych usług prawnych praktycznie każdemu przedsiębiorcy i osobie fizycznej niezależnie od ich lokalizacji, czy preferowanej formy komunikacji. Celem Kancelarii jest budowanie z Klientami relacji opartych na szacunku, cierpliwości, zaufaniu oraz zrozumieniu Ich potrzeb. Każda sprawa prowadzona jest z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. W większości przypadków pomoc prawna może zostać udzielona zdalnie. Poza obsługą prawną online Kancelaria oferuje również tradycyjne usługi prawne, w tym reprezentację przed sądem oraz stałą obsługę prawną.

Kancelarię wyróżnia różnorodne doświadczenie oraz indywidualne podejście do zlecanych spraw z nastawieniem na łatwą komunikację i efektywność. W ofercie Kancelarii znajdą Państwo również gotowe wzory dokumentów do zastosowania w życiu prywatnym, jak również w prowadzonej działalności oraz szkolenia dostosowane do Państwa potrzeb i profilu firmy.

Zachęcam do zapoznania się z ofertą Kancelarii i skorzystania z profesjonalnej pomocy prawnej. W razie pytań lub wątpliwości zapraszam do kontaktu.

Skontaktuj się

Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń lub napisz przez formularz kontaktowy. Odpowiem najszybciej, jak to tylko możliwe.

Adres Kancelarii

al. Aleja 29 Listopada 193C/17, 31-241 Kraków

Telefon

+48 515 654 055

* Potwierdzam, że zapoznałam/zapoznałem się i akceptuję Regulamin. Administratorem Twoich danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Siejka, Kraków (31-241), Al. 29 Listopada 193c/17, NIP:5130112361, REGON: 520500964. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.
Proszę o przesłanie kopii wiadomości na wskazany w formularzu adres mailowy.
Tekst pochodzi ze strony: https://js-kancelaria.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie bez autora jest zabronione.
Strona wykonana przez doneta.pl