515 654 055 j.siejka@js-kancelaria.pl Pon - Pt: 9:00 - 18:00

MENU
Jesteś tutaj: Wynagrodzenie

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie Kancelarii za świadczone usługi prawne jest ustalane indywidualnie z Klientem. Na wysokość wynagrodzenia wpływa niezbędny nakład pracy, charakter sprawy, stopień skomplikowania, jak również przewidywany czas jej trwania. Minimalne wynagrodzenie za usługi prawne ustalane jest w oparciu o przepisy rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 22 października 2015 r. w sprawie opłat za czynności radców prawnych (t.j. Dz.U. z 2018 r. poz. 265). Kancelaria może zaproponować różne warianty rozliczeń w zależności od potrzeb Klienta – rozliczenie ryczałtowe, godzinowe lub mieszane.

Przeciętny koszt porady prawnej to kwota około 150,00 – 250,00 zł. Istnieje również możliwość skorzystania z porady prawnej online w cenie od 75,00 zł. Cena zawiera 23 % podatek VAT. Informację o wysokości wynagrodzenia otrzymają Państwo zawsze przed zleceniem sprawy.

W zależności od potrzeb i oczekiwań Klientów Kancelaria udziela zarówno jednorazowych porad prawnych, jak również prowadzi stałą obsługę prawną przedsiębiorców, dla których przewidziano atrakcyjne cenowo pakiety.

Warto dodać, iż w przypadku pomyślnego zakończenia sprawy sądowej, istnieje możliwość domagania się zwrotu od strony przeciwnej kosztów procesu, w tym kosztów zastępstwa procesowego (wynagrodzenia radcy prawnego).

Zachęcam do zapoznania się z ofertą Kancelarii. Lista świadczonych usług ma jedynie charakter przykładowy i nie wyczerpuje pełnego zakresu usług oferowanych przez Kancelarię. Jeżeli w ofercie nie znajduje się usługa, którą jesteście Państwo zainteresowani – proszę o kontakt w celu ustalenia, czy Kancelaria świadczy pomoc prawną w zakresie, którego dotyczy Państwa sprawa.

Skontaktuj się

Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń lub napisz przez formularz kontaktowy. Odpowiem najszybciej, jak to tylko możliwe.

Adres Kancelarii

al. Aleja 29 Listopada 193C/17, 31-241 Kraków

Telefon

+48 515 654 055

* Potwierdzam, że zapoznałam/zapoznałem się i akceptuję Regulamin. Administratorem Twoich danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Siejka, Kraków (31-241), Al. 29 Listopada 193c/17, NIP:5130112361, REGON: 520500964. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.
Proszę o przesłanie kopii wiadomości na wskazany w formularzu adres mailowy.
Tekst pochodzi ze strony: https://js-kancelaria.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie bez autora jest zabronione.
Strona wykonana przez doneta.pl