515 654 055 j.siejka@js-kancelaria.pl Pon - Pt: 9:00 - 18:00

MENU
Jesteś tutaj: Blog

Blog

Zapraszam do śledzenia bloga Kancelarii oraz aktywnego komentowania podejmowanych wątków.

Zachęcam również do przesyłania tematów, które Państwa interesują i są warte opracowania na łamach bloga. Usługi Kancelarii, poza działalnością prowadzoną w punktach nieodpłatnej pomocy prawnej (npp) są odpłatne. Na niektóre pytania skierowane do Kancelarii odpowiedzi mogą zostać udzielone nieodpłatnie na łamach Bloga - oczywiście z zachowaniem pełnej anonimowości i tajemnicy zawodowej.

Proszę pamiętać, że przedstawione na blogu opinie, interpretacje prawne, udzielone odpowiedzi, czy komentarze użytkowników odzwierciedlają poglądy ich autorów i nie stanowią porady prawnej. Kancelaria nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek decyzje podejmowane w oparciu o publikowane na Blogu treści. Jeżeli potrzebują Państwo pomocy prawnej, najlepiej zwrócić się o indywidualną poradę, wtedy mają Państwo pewność, że opinia dotyczy sytuacji, w której Państwo się znajdują.

Skontaktuj się

Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń lub napisz przez formularz kontaktowy. Odpowiem najszybciej, jak to tylko możliwe.

Adres Kancelarii

al. Aleja 29 Listopada 193C/17, 31-241 Kraków

Telefon

+48 515 654 055

* Potwierdzam, że zapoznałam/zapoznałem się i akceptuję Regulamin. Administratorem Twoich danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Siejka, Kraków (31-241), Al. 29 Listopada 193c/17, NIP:5130112361, REGON: 520500964. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.
Proszę o przesłanie kopii wiadomości na wskazany w formularzu adres mailowy.
Tekst pochodzi ze strony: https://js-kancelaria.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie bez autora jest zabronione.
Strona wykonana przez doneta.pl