515 654 055 j.czaban@js-kancelaria.pl Pon - Pt: 9:00 - 17:00

MENU
Jesteś tutaj: E-porada

E-porada

Pomoc prawna online niczym nie różni się od tej udzielanej w sposób tradycyjny – jest tak samo profesjonalna i ważna, jak przy bezpośrednim kontakcie z Kancelarią. W większości przypadków porada prawna online jest wystarczająca do rozwiązania problemu, z którym zwraca się Klient. Jeżeli preferują Państwo kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem komunikatorów internetowych – przyjmiemy dogodną, wybraną przez Państwa formę komunikacji.

Korzystając z usług Kancelarii, mają Państwo pewność i gwarancję, że Państwa problemem zajmuje się profesjonalista z doświadczeniem, ponoszący odpowiedzialność za udzieloną poradę.

Każda porada udzielana jest w sposób przystępny, zrozumiałym dla każdego językiem. Jeśli mimo wszystko coś okazało się niejasne, Kancelaria pozostaje w kontakcie z Klientem do momentu wyjaśnienia sprawy. Na prośbę Klienta sporządzone przez Kancelarię projekty pism, opinie i inne dokumenty mogą zostać przesłane pocztą tradycyjną.

Zachęcam do skorzystania z porad prawnych udzielanych przez Kancelarię online, gdyż taka porada jest dla Państwa dostępna w dowolnym momencie bez wychodzenia z domu i dodatkowych formalności. Cena porady prawnej online jest atrakcyjniejsza niż cena standardowej porady w Kancelarii.

Jak uzyskać e-poradę?

Krok 1

Przesłanie pytania

W celu uzyskania porady prawnej online należy wypełnić poniższy formularz lub przesłać pytanie bezpośrednio na adres e-mail Kancelarii: j.czaban@js-kancelaria.pl. Kluczową kwestią jest odpowiednie opisanie problemu prawnego oraz przedstawienie sytuacji faktycznej. W niektórych przypadkach niezbędne będzie okazanie dokumentów. Jeżeli posiadają Państwo dokumenty dotyczące opisanego problemu (skan lub zdjęcie), załączenie ich do przesłanego pytania z pewnością ułatwi wycenę i przyspieszy procedurę.

Krok 2

Wycena

Kancelaria dokonuje wstępnej weryfikacji zgłoszonego problemu i wycenia koszt porady prawnej. Klient otrzymuje drogą mailową ofertę wykonania usługi zawierającą cenę usługi, termin jej wykonania oraz sposób zapłaty wynagrodzenia.

Krok 3

Płatność i realizacja zlecenia

Po akceptacji warunków i opłaceniu kosztów porady prawnej online, Kancelaria przygotuje odpowiedź w oparciu o przekazane przez Klienta informacje oraz dokumenty i przekaże ją Klientowi w ustalony sposób.

Bezpłatna wycena

Wycena porady prawnej online nie podlega żadnym opłatom. Uzyskanie wyceny nie zobowiązuje do dalszej współpracy z Kancelarią.

Szybka odpowiedź

Przeciętny czas odpowiedzi wynosi 48 h.

Anonimowość

Do uzyskania wyceny wystarczy podać swoje imię i adres e-mail. Korespondencja jest objęta tajemnicą zawodową.

Bezpieczna płatność

Ze poradę prawną online można zapłacić przelewem lub z wykorzystaniem płatności elektronicznych. Płatności obsługuje Przelewy24.

Dodaj załącznik:
* Potwierdzam, że zapoznałam/zapoznałem się i akceptuję Regulamin. Administratorem Twoich danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Siejka, Kraków (31-241), Al. 29 Listopada 193c/17, NIP:5130112361, REGON: 520500964. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelarię Radcy Prawnego Joanna Siejka, Kraków (31-241) Al. 29 Listopada 193c/17, NIP:5130112361, REGON: 520500964 moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Kancelarię za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz moich danych osobowych w postaci podanego przeze mnie numeru telefonu w celach kontaktowych, w związku ze złożonym przeze mnie zapytaniem.
Proszę o przesłanie kopii wiadomości na wskazany w formularzu adres mailowy.

Skontaktuj się

Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń lub napisz przez formularz kontaktowy. Odpowiem najszybciej, jak to tylko możliwe.

Adres Kancelarii

al. Aleja 29 Listopada 193C/17, 31-241 Kraków

Telefon

+48 515 654 055

* Potwierdzam, że zapoznałam/zapoznałem się i akceptuję Regulamin. Administratorem Twoich danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Siejka, Kraków (31-241), Al. 29 Listopada 193c/17, NIP:5130112361, REGON: 520500964. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.
Proszę o przesłanie kopii wiadomości na wskazany w formularzu adres mailowy.
Tekst pochodzi ze strony: https://js-kancelaria.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie bez autora jest zabronione.
Strona WWW wykonana przez Donetę