515 654 055 j.siejka@js-kancelaria.pl Pon - Pt: 9:00 - 18:00

MENU
Jesteś tutaj: E-sklep

E-sklep

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, Kancelaria uruchomiła E-sklep.

W ofercie E-sklepu dostępne są gotowe, sprawdzone wzory dokumentów do wykorzystania w prowadzonej działalności oraz w życiu prywatnym. Kancelaria zdecydowała się wesprzeć pomocą prawną osoby, które nie chcą albo nie mogą skorzystać ze spersonalizowanych, indywidualnych usług prawnych. Jak również
wszystkie te osoby, które oczekują szybkiego, gotowego, a co najważniejsze sprawdzonego rozwiązania w przystępnej cenie.

Klient Kancelarii dokonując zakupu ogólnego wzoru, otrzymuje dodatkowo możliwość krótkiej konsultacji i zadania pytania dotyczącego kwestii zastosowania zakupionego dokumentu.

Klienci po zakupie dostępnych w sieci, ogólnych wzorów dokumentów, często mieli wątpliwości jak prawidłowo je zastosować. W związku z tym popełniali oczywiste błędy lub posiadali i stosowali dokumenty zupełnie nieodpowiadające ich potrzebom i specyfice działalności. Gwarancja dodatkowej konsultacji pozwala uniknąć takiej sytuacji i pomaga prawidłowo wykorzystać otrzymany wzór.

Skontaktuj się

Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń lub napisz przez formularz kontaktowy. Odpowiem najszybciej, jak to tylko możliwe.

Adres Kancelarii

al. Aleja 29 Listopada 193C/17, 31-241 Kraków

Telefon

+48 515 654 055

* Potwierdzam, że zapoznałam/zapoznałem się i akceptuję Regulamin. Administratorem Twoich danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Siejka, Kraków (31-241), Al. 29 Listopada 193c/17, NIP:5130112361, REGON: 520500964. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.
Proszę o przesłanie kopii wiadomości na wskazany w formularzu adres mailowy.
Tekst pochodzi ze strony: https://js-kancelaria.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie bez autora jest zabronione.
Strona wykonana przez doneta.pl