515 654 055 j.czaban@js-kancelaria.pl Pon - Pt: 9:00 - 17:00

MENU
Jesteś tutaj: E-sklep Regulaminy Regulamin funkcjonowania monitoringu wizyjnego

Regulamin funkcjonowania monitoringu wizyjnego

Przepraszamy, ale ten produkt jest teraz niedostępny. Skontaktuj się z nami i zapytaj, kiedy się pojawi.

Opis

Kompletny, w pełni edytowalny regulamin funkcjonowania monitoringu wizyjnego zgodny z RODO. Dokument dotyczy zarówno pracowników, jak i klientów objętych monitoringiem wizyjnym. Dokonując zakupu, otrzymują Państwo regulamin oraz komplet praktycznych do zastosowania załączników, w tym: skrócone i pełne klauzule informacyjne dla pracowników i klientów, wzór protokołu zniszczenia kopii zapisu z monitoringu wizyjnego, wzory wniosków o udostępnienie nagrań oraz wzory rejestrów udostępnień. Łącznie 17 stron dokumentów, (opatrzonych komentarzami i sugestiami autora, co do sposobu ich uzupełnienia) traktujących w sposób wyczerpujący kwestię monitoringu w firmie. Dodatkowo w cenie zakupu otrzymują Państwo możliwość zadania pytania dotyczącego zastosowania dokumentu w praktyce, tak aby usunąć wątpliwości i zagwarantować prawidłowe wdrożenie w każdej firmie.

Zapytaj o produkt

Nasi klienci kupili także

Skontaktuj się

Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń lub napisz przez formularz kontaktowy. Odpowiem najszybciej, jak to tylko możliwe.

Adres Kancelarii

al. Aleja 29 Listopada 193C/17, 31-241 Kraków

Telefon

+48 515 654 055

* Potwierdzam, że zapoznałam/zapoznałem się i akceptuję Regulamin. Administratorem Twoich danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Siejka, Kraków (31-241), Al. 29 Listopada 193c/17, NIP:5130112361, REGON: 520500964. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.
Proszę o przesłanie kopii wiadomości na wskazany w formularzu adres mailowy.
Tekst pochodzi ze strony: https://js-kancelaria.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie bez autora jest zabronione.
Strona WWW wykonana przez Donetę